DRUKARNIA MOSSA

DRUK
STRONY INTERNETOWE
PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

kontakt@drukarniamossa.pl

PROJEKTY GRAFICZNE

LOGOTYPY I IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Czy tylko wielkie marki mogą mieć czytelne, wpadające w oko, funkcjonalne i łatwo zapamiętywalne logo firmowe? Ależ skąd! „Jak nas widzą, tak nas piszą”, to dewiza, która przyświecać powinna każdemu, kto prowadzi własny biznes. Identyfikacja wizualna jest elementem charakterystyki każdej firmy, niezależnie od branży i typu prowadzonej działalności. Wśród podstawowych zasad w trakcie projektowania logo jest również ta: zadowolenie klienta. Logo będzie służyło latami – powinien zatem być z niego dumny, a nie tylko zadowolony.

MATERIAŁY PRZEZNACZONE DO DRUKU

Wizytówka? Ulotka? Plakat? Baner reklamowy? Menu restauracyjne? Prawie każdy potrzebuje drukowanych materiałów reklamowych lub użytkowych. Nie chcesz osobno zamawiać projektu i później tracić czasu na szukanie drukarni? MOSSA jest w sam raz dla ciebie. Zajmiemy się całościowo projektem. Od pomysłu, do gotowego produktu, który otrzymasz przesyłką kurierską na podany adres gratis! Wystarczy opisać nam swój pomysł, lub zdać się na naszych grafików. Realizujemy małe zamówienia, jak i duże nakłady i druk wielkoformatowy. Możesz również zamówić sam projekt, lub sam wydruk.

NADRUKI NA ODZIEŻ I GADŻETY

MOSSA zajmuje się przelewaniem wszelkich pomysłów Klientów na koszulki i inne gadżety w postaci spersonalizowanego nadruku. Z naszych usług mogą korzystać zarówno osoby prywatne, które poszukują pomysłu na prezent, ale także firmy tworzące odzież reklamową. Można zamówić zarówno sam projekt, jak i poprosić o wystawienie danego przedmiotu w naszym sklepie.