DRUKARNIA MOSSA

DRUK
STRONY INTERNETOWE
PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

kontakt@drukarniamossa.pl

WIZUALIZACJE 3D

Tworzymy wizualizacje 3d. Jeżeli chcesz zaprezentować swoje produkty, ich cechy lub właściwości, a z różnych powodów nie można zrealizować tego za pomocą fotografii, pomożemy tworząc foto-realistyczne wizualizacje 3D wnętrz i produktów. Wizualizacje 3D wykonujemy na podstawie przesłanych szkiców lub przykładowych zdjęć. Przygotowanie wizualizacji rozpoczyna się od stworzenia odpowiedniej bryły 3D. Po stworzeniu bryły 3D umieszczamy ją w wybranym przez ciebie otoczeniu. Wizualizacje 3D możemy przedstawić w dowolnie wymyślonym wnętrzu mieszkania, biura a nawet hali produkcyjnej. Wykonujemy również wizualizacje 3D na białym tle, które świetnie nadają się do prezentacji produktu w katalogach oraz ulotkach reklamowych. Każdy mebel możemy wykonać w dowolnej teksturze, rozmiarze czy kolorze. Wykonujemy m.in: wizualizacje mebli kuchennych, wizualizacje wystroju wnętrz, wizualizacje mebli dziecięcych oraz wiele, wiele innych.

JAK PRACUJEMY?

Na podstawie opisu Klienta tworzymy wizualizację w programie 3D Studio Max. Bardzo przydatne są rzuty budynków, pomieszczeń lub mebli tworzonych na zamówienie. Po przesłaniu plików możliwe jest wprowadzenie kilku małych zmian.

CO OTRZYMUJE KLIENT?

Klient otrzymuje gotowe wizualizacje pomieszczenia, mebla, budynku z kilku stron; w postaci obrazków jpg w bardzo dobrej rozdzielczości.